Федорич Павло Володимирович

Кандидат медичних наук, PhD, доцент. Начальник курсу дерматології та венерології професор кафедри Військової загальної практики-сімейної медицини Української військово-медичної академії.

В 1994 році закінчив клінічну ординатуру при кафедрі Шкірних та венеричних хвороб Національного медичного університета, в 1997 році закінчив аспірантуру при кафедрі Шкірних та венеричних хвороб з курсом проблем СНІДу Українського державного медичного університету.

Кандидат медичних наук з 1998 року. Дисертацію «Аутоімунокомплексна терапія акантолітичної пузирчатки» захистив у спеціалізованій вченій раді Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

Особисто проводить заняття для слухачів І факультету УВМА – військових слухачів, а також на тематичному удосконаленні “Актуальні питання дерматовенерології”, тематичному удосконаленні «Застосування лазерів в естетичній медицині», ПАЦ “ дерматовенерологія”, магістратурі «дерматовенерологія», інтернатурі «дерматовенерологія» для лікарів факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії. Автор та співавтор понад 120 наукових публікацій. Співавтор підручника “Дерматологія, венерологія”, виданого українською, англійською та російською мовами, у форматі «Національного керівництва» та інших матеріалів для підготовки слухачів спеціалізації, інтернів та магістрів медицини за фахом „Дерматовенерологія”.

Основні напрямки наукової діяльності: бульозні дерматози, вірусні дерматози, псоріаз, інфекцій, що передаються переважно статевим шляхом.