Федорич Людмила Ярославівна

Кандидат медичних наук, PhD, доцент. Доцент курсу дерматології та венерології кафедри військової загальної практики-сімейної медицини Української військово-медичної академії.

У 2005-2006 рр проходила навчання в магістратурі в Українській військово-медичній академії за спеціальністю “дерматовенерологія” та здобула кваліфікацію магістра медицини.

Кандидат медичних наук з 26 січня 2011 року. Дисертацію „Імуномезотерапія в комплексному лікуванні вугрової хвороби та розацеа” захистила у спеціалізованій Вченій раді Д. 26.003.02 при Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця 17 вересня 2010 року року.

Особисто проводить заняття на тематичному удосконаленні “Медична косметологія”, “ПАЦ дерматовенерологія”, «магістратурі дерматовенерологія», «інтернатурі дерматовенерологія» для лікарів факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії. Автор та співавтор понад 60 наукових публікацій.
Співавтор підручника “Дерматологія, венерологія”, виданого українською, англійською та російською мовами, у форматі «Національного керівництва» та інших матеріалів для підготовки слухачів спеціалізації, інтернів та магістрів медицини за фахом „Дерматовенерологія” .

Основні напрямки наукової діяльності: захворювання шкіри обличчя, медична косметологія, естетична медицина.